Házi tornák a sportgimiben

2013. június 2. - 14:22 | Sport

Dunaszerdahely – Az érettségi vizsgák hetében az iskola első, második és harmadik évfolyamos diákjainak részvételével röplabda- és kispályás labdarúgó-tornát rendeztek.

Eredmények a röpladbában:

A csoport: II. SG B–III. SG B 0:2, II. SG B–III. SG C 2:0, III. SG B–III. SG C 2:1. Helyezések: 1. III. SG B 4 pont (4:1 szettarány), 2. IV. SG B 2 pont (2:2), 3. III. SG C 0 pont (1:2).

B csoport: I. SG–II. SG A 2:1, I. SG–III. SG A 1:2, II. SG A–III. SG A 2:1. Helyezések: 1. III. SG A 4 pont (4:2 szettarány), 2. I. SG 2 pont (3:3), 3. II. SG A 0 pont (2:4).

Mérkőzés a 3. helyért: I. SG–II. SG B 2:1. Döntő: III. SG A–III. SG B 2:0.

Végeredmény:

1. hely: III. SG A (Nagy Orsolya, Patócs Andrea, Csápai Szilárd, Nagy Krisztián, Varga Attila, Hury Péter), 2. hely: III. SG B, 3. hely: I. SG.

Kispályás labdarúgás:

A tanulók 5 + 1 fős csapatokban 1 x 20 perces meccseken mérték össze erejüket. A résztvevö alakulatok száma 6 volt.

Dobogós helyezettek:

1. hely: II. SG A 10 pont (32:9 gólarány), 2. hely: I. SG B 5 pont (21:16), 3. hely: III. SG A 4 pont (23:25 gólarány).

Legjobb góllövők – az első évfolyamból Iván Alex – 11 góllal, a másodikból Mészáros Mihály – 10 góllal, a harmadikból Varga Attila – 7 góllal.