Nyugat-szlovákiai régióbajnokság, 23. forduló: Vendéglátóként buktak a komáromiak, Nyárasdon győztek a bősiek

2014. április 27. - 21:23 | Sport

A nyugat-szlovákiai régióbajnokság 23. fordulójának szombati játéknapján vaskos meglepetés szemtanúi voltak a nézők Komáromban, ahol hervadoztak a „violák”, a negyediek osztálykülönbséggel verték a bajnokaspiráns hazaiakat.

A listavezető nagymegyeriek biztosan vették a nyitrai juniorok alkotta akadályt. A vasárnap délután zajló csallóközi régiórangadón ugyan a nyárasdiak szereztek vezetést, de a bősiek fordítottak és három ponttal távoztak ellenfelük otthonából.

Komárom–Negyed 1:4 (1:3), g.: Kóša (22.), ill. Brath (16.), Valachovič (28.), Adámik (45. – öngól), Guemache (73.).

Nagymegyer–FC Nitra jun. 3:0 (3:0), g.: Mészáros (2.), Filipský (19.), Szabó (42.).

Bánovce nad Bebravou–Lednické Rovne 1:4 (0:2), g.: Doknics (69.), ill. Ranuša (5.), Lipták (42., 62.), Doknics (70. – öngól).

Jaslovské Bohunice–Galánta 4:1 (4:1), g.: Koleno (6.), Machovič (12.), Krajčovič (23.), Meško (35.), ill. Modrovič (16.).

Nyárasd–Bős 1:3 (1:2), g: Mandák (8.), ill. José David Casado Garcia (26.), Bognár (36.), Faragó (54.).

Palárikovo–Horná Nitra 3:0 (2:0), g.: Kunovský (19., 89.), Sedlák (30.).

Trenčianske Stankovce–Domaniža 2:4 (2:2), g.: Sedláček (23., 30.), ill. Sádecký 4., 76.), Rybár (29.), Kvaššay (65. – 11-esből),

Beluša–Nagyölved 0:0.

1. Nagymegyer 23 18 0 5 49:15 54

2. Bős 22 16 5 2 60:20 53

3. KFC Komárom 23 16 3 4 42:23 51

4. Negyed 23 13 4 6 48:24 43

5. Palárikov o 23 12 6 5 37:16 42

6. Led. Rovne 23 10 9 4 44:27 39

7. Nagyölved 23 10 8 5 41:25 38