III. liga, nyugati csoport, 28. forduló: Megbotlottak a szakolcaiak

2014. június 1. - 20:36 | Sport

A listavezető szerediek azonban győztek, és növelték előnyüket. A két csapat között így tovább folytatódik az ádáz küzdelem a bajnoki cím megszerzéséért.

Meszlényi Tibor edző védencei egyébként egy félidő alatt kilencszer találtak a vendég pöstyéniek hálójába. A fürdővárosiak a szünet után nem folytatták a mérkőzést.

Az érsekújváriak odahaza szenvedtek vereséget a vágújhelyiektől, a lévaiak hétszer (!) inkasszáltak Šúrovcén. A dénesdiek a mérkőzés utolsó percében kapott góllal „lettek rövidebbek” két bajnoki ponttal.

Mesterhármas: Vido (Šúrovce), Loduha (SZERED).

Piros lap: Vlado (Nové Mesto nad Váhom), Fogad (LÉVA).

ÉRSEKÚJVÁR–AFC Nové Mesto nad Váhom 0:2 (0:1), g.: Skovajsa (45.), Šebek (89.).

MFK Vrbové–MFK Skalica 0:0.

FK Púchov–FK Rača Bratislava 2:1 (0:0), g.: Mičic (78.), Bielik (86.) – Kusý (67.).

FC Petržalka 1898–MFK Topvar Topoľčany 1:2 (0:1), g.: Kaňuk (90.) – Kšinant (18.), Zeher (76.).

FC Horses Šúrovce–LÉVA 7:1 (1:1), g.: Vido 3 (5., 48. és 60.), Pikulík (69.), Hrebík (72.), Guoth (74.), Ondra (86.) – Turčan (12.).

FC Spartak Vráble–ŠK Slovan Bratislava B 1:1 (1:0), g.: Fejes (3.) – Sabo (55.).

SZERED–Piešťany 9:0 (9:0) - félbeszakadt, a vendégek nem álltak fel a II. félidőre; g.: Laduha 3 (6., 8. és 29.), Morong 2 (2. és 4.), Kasaj 2 (12. és 41.), Hulák (10.), Frťala (42.).

FKS Nemšová–OFK DUNAJSKÁ LUŽNÁ (DÉNESD) 2:2 (1:1), g.: Beňo (36.), Detko (90.) – Jackuliak (37.), ifj. Fieber P. (60.).

1. SZERED x 28 x 20 x 4 x 4 x 82:27 x 64

2. Skalica x 28 x 19 x 5 x 4 x 66:25 x 62

3. Nové Mesto nad Váhom x 28 x 18 x 4 x 6 x 45:24 x 58

4. Slovan Bratislava B x 28 x 16 x 7 x 5 x 78:31 x 55

5. Topoľčany x 28 x 16 x 5 x 7 x 43:21 x 53

6. DUNAJSKÁ LUŽNÁ x 28 x 14 x 6 x 8 x 54:32 x 48

7. Šúrovce x 28 x 14 x 3 x 11 x 54:41 x 45

8. Vráble x 28 x 9 x 9 x 10 x 30:33 x 36