Sakk: Biztosan menetelnek a dobogós helyezettek

III. liga, B1 csoport, 8. forduló. Bátorkeszin győztek a listavezető lévaiak.

Sakk: Biztosan menetelnek a dobogós helyezettek

A nagykériek vendégként raboltak bajnoki pontokat Nyitráról, az újváriak Komáromból. A perbeteiek kikaptak Nagytapolcsányban.

EREDMÉNYEK

 

Nitra B–Nagykér 3,5:4,5

pontok:

Dominik Béreš–Eduard Hagara 0:1

Tomáš Béreš–Daniel Odler 0,5:0,5

Robert Pindeš–Samuel Hrstka 0:1

Dušan Danko–Karol Petráš 1:0

Miroslav Jambrich–Száraz József 0,5:0,5

Ivan Janičik–Keresztes Gábor 1:0

Jozef Krucay–Vojtech Bojtoš 0:1

Fördős Fülöp–Kiss Vilmos 0,5:0,5

 

Komárom C–Érsekújvár B 2,5:5,5

pontok:

Vinczencz Péter–Németh Jenő 0,5:0,5

Góth Gábor–Németh Dániel 0,5:0,5

Hegedűs Roland–Milan Mellen 0,5:0,5

Gróf István–Ondrej Sucharda 0:1

Gyuricsek Szilárd–Dobcsányi István 1:0

Gyurenka Ádám–Ványa Attila 0:1

Vörös János–Stanislav Both 0:1

Tibor Peták–Boris Habrda 0:1

 

Topoľčany B–Perbete 5:3

pontok:

Dárius Jančo–Zsitva Norbert 0,5:0,5

Jozef Belan–Rancsó Márk 0,5:0,5

Patrik Verbytskiy–Mészáros Éva 0,5:0,5

Jozef Horn–Marek Ostružlík 1:0

Miroslava Ondrušová–Gyóni Gergely 0,5:0,5

Varga Lukács–Krtistian Ostružlík 0,5:0,5

Patrik Kosecký–Kečkéš Mária 0,5:0,5

Marian Mikuš–Szoboszlai Bálint 1:0

 

Bátorkeszi B–Léva B 3:5

pontok:

Berek Géza–Martin Chlpík 0,5:0,5

Urbán Gábor–Martin Solčan 0:1

Bóna György–Juraj Lecký 0,5:0,5

Gyöpös István–Rastislav Nikel 1:0

Jóba Pál–Pavol Benčík 0:1

Száraz Béla–Anton Geffert 0,5:0,5

Bóna Zoltán–Peter Geffert 0,5:0,5

Jóba Ferdinánd–Gabriel Gallo 0:1

 

Verebély–Mocsonok 6:2

pontok:

Pintér Patrik–Ľubomír Kováč 1:0

Robert Sabík–Peter Spik 0,5:0,5

Komlósi Ferenc–Jakub Rajkovský 1:0

Anton Knotek–Patrik Kuna 0:1

Ján Mesároš–Marek Mesároš 0,5:0,5

Ivan Mráz–Juraj Decier 1:0

Alfréd Baroška–Ernest Lenický 1:0

Zdenek Gašparík–Szabó Marian 1:0

 

Nitra C–Podhájska B 5,5:2,5

 

A bajnokság állása:

 1. Léva B 24 pont

 2. NŠK Nitra C 21

 3. Érsekújvár B 18

 4. SIM-SIM Topoľčany B 16

 5. Verebély 13

 6. Komárom C 12

 7. Nyitranagykér 12

 8. Bátorkeszi B 6

 9. Perbete 6

10. Nitra B 6

11. Podhájska 6

12. Močenok 3

A 9. forduló összecsapásait február 23-án rendezi a Sakk-szövetség.

(lel)