Sakk: A cíferi fakó a bajnok, a dióspatonyiaké az ezüstérem
IV. liga, A22 csoport, 10. és 11., záróforduló: Díjukat a Patonyi Bástya C csapatának sportolói a közelmúltban elhunyt klubelnökük, Lelkes Béla emlékére ajánlották fel.
A nagymegyeriek lemaradtak a dobogóról. A bősiek a 8-ik, a dunaszerdahelyiek harmadik alakulata a 9-ik helyen végzett. A 2018/2019. évi hosszú távú verseny mezőnyét a nagyszombati vasutasok zárják.
EREDMÉNYEK
10. forduló
Nagymegyer–Dunaszerdahely C 4,5:0,5,
pontszerzők:
Végh Vince–Mátis Tibor 1:0
Sárközi Szabolcs–Bugár Péter 1:0
Cséfalvay István–Mézes Kristóf 0,5:0,5
Szabó Gyula–Jozef Minárik 1:0
Bögi Tímea–Varga Veronika 1:0
ŠK OcÚ Špačince–Patonyi Bástya Dióspatony C 3:2,
pontszerzők:
Igor Šturdík–Kalmár Tamás 0,5:0,5
Peter Valach–Mészáros Lóránt 0:1
Vít Sulko–Szőcs László 0,5:0,5
Rudolf Slezák–Both Lajos 1:0
Ján Pinkas–Rózsás Dániel 1:0
Bős B–ŠK Komplet Trnava–Modranka B 3,5:1,5,
pontszerzők:
Mészáros Nikolas–Dominik Bango 0,5:0,5
Bertalan Bálint–Eduard Záreczký 0:1
Kosár Mikós–Alexander Lopatievov 1:0
Kovarik Mária–Vladimír Rau 1:0
Sándor István–Milan Rusnáčik 1:0
ŠK Hlohovec B–ŠK Dolná Krupá 3,5:1,5
Lokomotíva Trnava D–ŠK Šúrovce 3:2
ŠK Cífer B–ŠK Komplet Trnava-Modranka juniori 5:0
11. forduló:
ŠK Komplet Trnava–Modranka B–Nagymegyer 2:3,
pontszerzők:
Lukáš Bango–Végh Vince 1:0
Dominik Bango–Sárközi Szabolcs 0:1
Eduard Záreczký–Cséfalvay István 0,5:0,5
Alexander Lopatievov–Szabó Gyula 0,5:0,5
Vladimír Rau–Pszota Máté 0:1
ŠK Komplet Trnava–Modranka juniori–Bős B 3:2,
pontszerzők:
Roman Koznika–Mészáros Nikolas 0:1
Matúš Kramár–Kovarik Mária 0,5:0,5
Ján Longauer–Kosár Miklós 1:0
Igor Škreko–Sándor István 0,5:0,5
Igor Škreko – ellenfél nélkül 1:0
Patonyi Bástya C–Lokomotíva Trnava D 3:2,
pontszerők:
Mészáros Lóránt–Jozef Suchan 1:0
Szőcs László–Ondrej Jancík 0:1
Both Lajos–Marek Ganz 1:0
Mezei Tibor–Dušan Fajnor 1:0
Gálffy Bence–Šimon Kostický 0:1
Dunaszerdahely C–ŠK Hlohovcec B 2,5:2,5,
pontszerzők:
Mátis Tibor–Igor Bisco 0:1
Bugár Péter–Bystrík Tupý 0,5:0,5
Mézes Kristóf–Emil Tupý 0,5:0,5
Jozef Minárik–Viliam Jančička 1:0
Kiss Balázs–Juraj Bonanský 0,5:0,5
ŠK Šúrovce–ŠK Cífer B 1,5:3,5
ŠK Dolná Krupá–ŠK OcÚ Špačince 3,5:1,5
A bajnokság állása:
1. ŠK Cífer B 25
2. Patonyi Bástya DIÓSPATONY C 24
3. ŠK Komplet Trnava-Modranka B 22
4. NAGYMEGYER 19
5. ŠK Hlohovec B 17
6. ŠK Šúrovce 17
7. ŠK Dolná Krupá 15
8. BŐS B 13
9. DUNASZERDAHELY C 11
10. ŠK Komplet Trnava-Modranka juniori 11
11. ŠK OÚ Špačince 10
12. Lokomotíva Trnava D 6
(lel)