Sakk: Idénynyitó kiegyensúlyozott teljesítményekkel
I. liga, nyugati csoport, 1–2. forduló: Két mérkőzésen négy pontot gyűjtöttek be Pozsonyban a komáromiak.
A bősiek szoros párharcban győzték le a nagytapolcsányiakat, s „csak“ remiztek odahaza a nyitraiak ellen. A bátorkeszieknek egyelőre nem sikerült pontot szerezniük.
EREDMÉNYEK:
I. FORDULÓ:
ŠK Slovan Bratislava C–TJ EuroPRESS BÁTORKESZI 6:2
pontszerzők:
Mario Castiglione–Szegi Tamás 0,5:0,5
Peter Petran–Berek Géza 1:0
Ivan Valent–Sarok Péter 1:0
Karol Ruckschloss–Dolnik Attila 0,5:0,5
Erik Oprea–Barczi Tibor 1:0
Michal Áč–Urbán Gábor 0,5:0,5
Marek Kolčák–Bóna Zoltán 0,5:0,5
Boris Djubek–Barczi Viktor 1:0
ŠK Slovan Bratislava B–KSC KOMÁROM 4:4
pontszerzők:
Lukas Sebastian Kostolanský–Terbe Julianna 1:0
Claudiu Zetocha–Molnár Ernő 0,5:0,5
Adrian Zetocha–Takács László 0:1
Dmitry Nesorenko–Vörös Gellért 0,5:0,5
Ondrej Vadila–Viczencz Péter 0:1
Jakub Šošovička–Jóba Árpád 1:0
Igor Privara–Sárközi Szabolcs 0,5:0,5
Daniel Chlpek–Pallag Gergely 0,5:0,5
BŐS–SIM-SIM Topoľčany 4,5:3,5
pontszerzők:
Sipos István–Mikuláš Manik 0,5:0,5
Farkas Gábor–Marian Kantorík 0,5:0,5
Borhy Marcell–Albert Deruelle Sala 1:0
Berczes Csaba–Miroslav Kleman 0,5:0,5
Szűcs Vladimír–Maroš Koval 0:1
Balogh Péter–Anton Marko 1:0
Farkas Renáta–Alexander Riabov 0,5:0,5
Mészáros Nikolas–Adda Péter 0,5:0,5
ŠK Doprastav Bratislava–ŠKS Dubnica nad Váhom B 5:3
KSN Bratislava–NŠK Nitra 2,5:5,5
ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava–ŠK Sparta Považská Bystrica 4:4
2. FORDULÓ:
ŠK Slovan Bratislava C–KFC KOMÁROM 3,5:4,5
pontszerzők:
Mario Castiglone–Terbe Julianna 0,5:0,5
Peter Petran–Molnár Ernő 1:0
Ivan Valent–Jankó Zoltán 0:1
Erik Oprea–Takács László 0:1
Michal Áč–Vörös Gellért 0,5:0,5
Marek Kolčák–Vinczencz Péter 0,5:0,5
Boris Djubek–Jóba Árpád 1:0
Vladimír Cambel–Sárkközi Szabolcs 0:1
ŠK Slovan Bratislava B–TJ EuroPRESS BÁTORKESZI 5,5:2,5
pontszerzők:
Lukas Sebastian Kostolanský–Szegi Tamás 0:1
Claudiu Zetocha–Sarok Péter 1:0
Adrian Zetocha–Dolnik Attila 1:0
Dmitry Nestorenko–Barczi Tibor 0,5:0,5
Ondrej Vadila–Urbán Gábor 0:1
Igor Privara–Jozef Dvorský 1:0
Daniel Chlpek–Bóna Zoiltán 1:0
Daniel Compel–Barczi Viktor 1:0
BŐS–NŠK Nitra 4:4
pontszerzők:
Sipos István–Aczél Gergely 0,5:0,5
Farkas Gábor–Vladimír Škreno 1:0
Borhy Marcell–Miroslav Krupa 1:0
Berczes Csaba–Vladimír Kaliský 1:0
Szűcs Vladimír–Jozef Dlhý 0,5:0,5
Balogh Péter–Patrik Pintér 0:1
Farkas Renáta–Martin Kuna 0:1
Nikolas Mészáros–Štefan Valovič 0:1
KSN Bratislava–SIM-SIM Topoľčany 4:4
ŠK Doprastav Bratislava–ŠK Sparta Považská Bystrica 3:5
ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava–ŠKS Dubnica nad Váhom B 5:3
A bajnokság állása:
1. ŠK Slovan Bratislava B 4 pont
2. NŠK Nitra 4
3. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava 4
4. ŠK Sparta Považská Bystrica 4
5. KSC KOMÁROM 4
6. BŐS 4
7. ŠK Slovan Bratislava C 3
8. ŠK Doprastav Bratislava 3
9. SIM-SIM Topoľčany 1
10. KSN Bratislava 1
11. ŠKS Dubnica na Váhom B 0
12. TJ EuroPRESS BÁTORKESZI 0
(lel)