A sportiskolások két aranyérme

2019. szeptember 25. - 19:02 | Sport

Hagyományosan Bősön rendezték meg szerdán a mezei futóverseny 2019. évi dunaszerdahelyi járási fordulóját.

Fotók: archív

Kategóriájukban a seregszemlén sikeresen helytálltak a közös igazgatású dunaszerdahelyi Vidékfejlesztési Szakközépiskola és Középfokú Sportiskola atlétái.

A középfokú sportiskola diákjai közül egyéni versenyben Jakab Napsugár az 1. helyen végzett, Tóth Noémi bronzérmes lett, Ollé Anna az 5. helyet szerezte meg. Csapatban a Jakab N., Ollé A. és Varga N.-formáció tagjai állhattak fel a dobogó legfelsőbb fokára.

A vidékfejlesztési szakközépiskola fiúcsapatának, melynek összetétele Tóth Attila, Pálmai László és Lukács Erik volt, az ezüstérem jutott. Egyéniben Tóth A. a 4-ik, Pálmai L. a 6-ik helyen ért célba.

A kategóriagyőztesek továbbjutottak a pöstyéni megyei körbe. Felkészítőjük Ollári Attila, az oktatási intézmény igazgatóhelyettese.