Stropné svietidlo s pohybovým senzorom vhodné do kúpeľne, aj do predsiene

2022. július 7. - 11:18 | Tech

Moderná domácnosť si vyžaduje aj moderné riešenia, ktorým môže byť, v osvetlení bytu alebo domu, stropné svietidlo s pohybovým senzorom. Predstavte si, že vstúpite do predsiene svojho bytu alebo domu a privíta vás osvetlenie v príjemnom prirodzenom odtieni.

Stropné svietidlo s pohybovým senzorom vhodné do kúpeľne, aj do predsiene

Stropné svietidlá prinášajú jednoduchý dizajn v okrúhlom prevedení lampy s pridruženým prvkom ostrých hrán v okolí, alebo rovno v tvare štvorca či štvoruholníka.

Stropné lampy s pohybovým senzorom majú buď vymeniteľný svetelný zdroj, kde sa odporúča používanie LED žiaroviek a svetelných zdrojov, alebo majú pevne dané svetelné teleso stropného svietidla.

Elegantný dizajn stropných svietidiel s pohybovým senzorom

Stropné svietidlá prinášajú na trh jednoduché prevedenie s elegantným dizajnom. Jedinečný vzhľad stropného svietidla vytvára z osvetlenia miestnosti skvelý doplnok interiéru vašej domácnosti. Navyše, pohybový senzor stropného svietidla, dokáže v dokonalej symbióze regulovať čas osvetlenia interiéru.

Moderná domácnosť využije stropné svietidlo nielen v pohybom ľudí zaťažených priestoroch, ale je ho možné umiestniť takmer do každej miestnosti bytu či domu, od obývačky, cez chodbu, až po kúpeľňu.


Forrás: www.elampy.sk

(PR-cikk)