Stropné textilné svietidlá osviežia miestnosti

2022. július 15. - 13:22 | Tech

Moderná domácnosť, vybavená stropnými svietidlami, môže siahnuť aj na prevedenie tienidla svietidla z tkanej textílie. Tkaná textília, ako tienidlo stropného svietidla, dodá zaujímavý výraz celej miestnosti, kde sa stropné svietidlo použije na osvetlenie priestoru.

Stropné textilné svietidlá osviežia miestnosti

Pútavým prevedením moderného stropného svietidla je tkaná textília, ktorá sa používa ako tienidlo svetla, alebo ako dekoratívny doplnok.

Svietidlá s použitou tkanou textíliou nájdeme, ako medzi klasickými stropnými svietidlami, tak aj ako nástenné svietidlá, závesné svietidlá alebo klasické lustre.

Stropné svietidlá – lustre

Miestnosti, kde prevláda samotný textil ako doplnok nábytku, alebo formou dekorácií, doplní vhodným spôsobom aj svietidlo, ktorého tienidlo je z tkanej textílie.

Tienidlá z textílie dopĺňajú svetelný lúč svietidla o zaujímavú atmosféru a nájdeme ich jednak ako nástenné svietidlá, závesné svietidlá a klasické lustre.

Vhodným doplnkom do obývačky a spoločenskej miestnosti môže byť práve luster, ktorý má vhodne doplnené tienidlo z textílie.

Textília má tú výhodu, že okrem klasického tienenia svetla, ho dokáže v dostatočnej miere aj prepustiť, a tak luster nebráni kvalitnému osvetleniu miestnosti.


Forrás: www.elampy.sk

(PR-cikk)