Szeretnél gyorsan egy jó állást?

2020. május 2. - 09:04 | Régió

A Chipita Slovakia elektrotechnikus munkatársat keres.

A Chipita S.A egy gyorsan növekvő FMCG cég, erős nemzetközi háttérrel. A Chipita vállalatnak jelenleg három fő termékcsoportban – croissant és hasonló tésztatermékek, sült kenyérsnackek (Bake Rolls) és egyéb termékek – van nemzetközi képviselete. A Chipita termékeket tíz különböző országban 16 üzemben gyártják, és közvetlenül vagy stratégiai partnerségek útján 56 ország területére szállítják.

A munkavégzés helye: Kostolné Kračany - Egyházkarcsa

Munkaidő: teljes munkaidő

Alapbér: 1200 - 1400 EUR (bruttó)

Munkaköri leírás:

  • PLC-rendszerek konfigurálása, diagnosztikája és hibaelhárítása (OMRON, SIMATIC)
  • PLC-rendszerek (OMRON, SIMATIC), elektromos berendezések és mérőműszerek javítása és karbantartása
  • Egyszerű műszaki dokumentáció (PLC logikai diagramok, rajzok, ellenőrzési jelentések, szabványok)
  • Berendezések meghibásodásának elhárítása vagy minimalizálása, rendszeres megelőző karbantartás
  • Az esetleges hibák feltárása, diagnosztizálása, a szükséges alkatrészek hozzárendelése
  • A berendezések rendszeres karbantartása és kalibrációja a műszaki leírás alapján a berendezések megfelelő működése érdekében

Kínálatunk:

  • álláslehetőség egy stabil, nemzetközi vállalatnál
  • szakmai előmenetel, hosszú távú munkalehetőség
  • az alkalmazottak rendszeres ellátásban részesülnek a cég termékeiből
  • karácsonyi és húsvéti juttatások

Követelmények:

  • minimum középfokú végzettség érettségivel – eletrotechnikai irányzat
  • minimum 2 év elektrotechnikában szerzett szakmai gyakorlat
  • elektrotechnikai tanúsítvány - min. §22
  • PLC rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat nagy előnyt jelent
  • gyártósoron szerzett szakmai tapasztalat, valamit az angol nyelv ismerete előny

Ha felkeltette érdeklődésedet ez a remek lehetőség és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el az önéletrajzodat a következő e-mail címre: skhr@chipita.com

Várjuk jelentkezésed!

www.chipita.com www.7days.com www.chipicao.com

(PR-cikk)