Szoros küzdelemben szenvedtek vereséget a dunaszerdahelyi kézis fiúk

2019. április 29. - 09:56 | Sport

Vasárnap este a FKC Hegykő csapata látta vendégül a Győr-Moson-Sopron megyei bajnokságban kiválóan szereplő SK Dunaszerdahelyt.

Illusztráció - Cséfalvay Á. András

Rendkívül szorosra sikeredett a mérkőzés első félidejének eleje. Eleinte a dunaszerdahelyiek kezében volt a vezetés, majd a hazaiak váratlanul megfordították az állást, ezzel megszerezve az előnyt. A félidőben 19:14 volt az állás.

Sajnos a második játékrészben ezt az előnyt már nehéz lett volna megfordítani. Sikerült ugyan kissé felzárkózniuk, de a játék és a bírók inkább a hazaiaknak kedveztek.

Ám semmi sincs veszve a sárga-kékek számára, jövő hét vasárnap visszavágóra kerül sor hazai terepen, ahol lehetőségük nyílik szépíteni.

FKC Hegykő - SK Dunaszerdahely 39:36 (19:14)

Dunaszerdahelyi gólszerzők és játékosok: Fekete Nándor 11, Nagy Tibor 6, Takács Krisztián 5, Gányovics Gergő 5, Kálmán Péter 3, Horváth Mátyás 3, Lanstyák Zoltán 2, Pápai Zoltán 1, Simon Tibor, Kiss Bence, Bugár Péter, Lengyel Gergely, Gróf Nikolas, Merva Bálint, Laczkó Balázs