TIPOS III. LIGA, NYUGAT-SZLOVÁKIA, 5. forduló: Bősi győzelem Nagyölveden tíz emberrel

2019. szeptember 5. - 07:07 | Sport

A kerületi szövetségek válogatottjainak négyes tornája miatt az elmúlt héten szünetelt a pontvadászat, ezen a héten viszont két forduló is zajlik a Nyugat-szlovákiai Tipos III. ligában.

Szerdán az 5. forduló párharcait rendezték. A bősiek emberhátrányban raboltak pontokat Nagyölveden, ahol a csallóköziek rutinos hálóőrét, Maťašovskýt a 27. percben piros lappal büntette a játékvezető. Hazai környezetben csupán döntetleneztek a még nyeretlen sereghajtó galántaiak. Vendéglátóként bukott a Garamkálna és a Vágsellye. Értékes győzelmet produkáltak az újonc marcelházaiak.

Nagyölved–Bős 1:2 (0:0), g.: Mészáros (50.), ill. Prágai (46.), Tóth (60.).

Lednické Rovne–Érsekújvár 1:0 (0:0), g.: Remšík (77.).

Marcelháza–Malženice 1:0 (0:0), g.: Kneževič (56.).

Garamkálna–FC Nitra B 1:2 (0:2), g.: Changelia (78.), ill. Štefanec (20., 35.).

Vágsellye–Považská Bystrica 0:1 (0:0), g.: Zuziak (90.).

Galánta–Nové Mesto nad Váhom 1:1 (0:0), g.: Eliáš (90.), ill. L. Šebek (82. – 11-esből).

FC ViOn Zl. Moravce - Vráble B–Beluša 1:1 (1:0), g.: Zrubec (29.), ill. Hrubo (84.).

Myjava–Sp. Trnava B 0:1 (0:0), g.: Vantruba (76.).