Tokió 2020 - A csütörtöki teljes műsor

2021. augusztus 4. - 20:07 | Sport

A csütörtöki teljes műsor a tokiói olimpián:

Tokió 2020 - A csütörtöki teljes műsor
Illusztráció

augusztus 5., csütörtök (zárójelben a magyar idő), éremosztás 27 számban:

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok) - 1
11.00-14.00 (4.00-7.00): női csapatverseny, bronzmérkőzés: Németország-Hongkong
19.30-22.40 (12.30-15.40): NŐI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ: Kína-Japán

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 8
9.00-15.05 (2.00-8.05): tízpróba (110 gát, diszkoszvetés, rúdugrás); női magasugrás, selejtező; hétpróba (távolugrás, gerelyhajítás); női 4x100 m váltó, előfutam; FÉRFI HÁRMASUGRÁS, DÖNTŐ; FÉRFI SÚLYLÖKÉS, DÖNTŐ; férfi 4x100 m váltó, előfutam, FÉRFI 110 M GÁT, DÖNTŐ;
16.30-18.05 (9.30-11.05): FÉRFI 20 KM-ES GYALOGLÁS (Szapporói Odori Park)
19.00-21.45 (12.00-14.45): TÍZPRÓBA (gerelyhajítás, 1500 m); NŐI RÚDUGRÁS, DÖNTŐ; női 4x400 m váltó, előfutam; férfi 1500 m, elődöntő; FÉRFI 400 M, DÖNTŐ; HÉTPRÓBA (800 m)

BASEBALL (Jokohamai Stadion)
vigaszág, elődöntő:
19.00 (12.00): Egyesült Államok-Koreai Köztársaság

BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok) - 3
11.00-13.30 (4.00-6.30): férfi szabadfogás 57 kg és 86 kg vigaszág; női 57 kg vigaszág; férfi szabadfogás 74 kg és 125 kg nyolcaddöntő és negyeddöntő; női 53 kg nyolcaddöntő és negyeddöntő
18.15-22.00 (11.15-15.00): férfi szabadfogás 74 kg és 125 kg elődöntő; női 53 kg elődöntő; FÉRFI SZABADFOGÁS 57 KG és 86 KG bronzmérkőzés és DÖNTŐ; NŐI 57 KG bronzmérkőzés és DÖNTŐ

GOLF (Kaszumigaszeki Golfklub):
7.30-16.00 (0.30-9.00): női verseny, 2. nap

GÖRDESZKA (Ariake Városi Sportpark) - 1
9.00-13.40 (2.00-6.40): FÉRFI PARK VERSENYSZÁM, előfutamok, DÖNTŐ

GYEPLABDA (Ói Gyeplabda Stadion) - 1
férfi torna:
bronzmérkőzés:
10.30 (3.30): India-Németország
DÖNTŐ:
19.00 (12.00): Belgium-Ausztrália

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya) - 4
9.30-13.05 (2.30-6.05): középfutamok - férfi K-1 200 m, női C-1 200 m, női K-1 500 m, férfi K-2 1000 m, DÖNTŐK - FÉRFI K-1 200 M, NŐI C-1 200 M, NŐI K-1 500 M, FÉRFI K-2 1000 M

KARATE (Nippon Budokan) - 3
10.00-14.45 (3.00-7.45): női formagyakorlat kieséses szakasz, rangsoroló szakasz; férfi 67 kg csoportmérkőzések
17.00-21.40 (10.00-14.40): női 55 kg, csoportmérkőzések; NŐI FORMAGYAKORLAT, bronzmérkőzés, DÖNTŐ; FÉRFI 67 KG, elődöntő, DÖNTŐ; NŐI 55 KG, elődöntő, DÖNTŐ

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)
férfi torna, elődöntő:
17.00 (10.00): Franciaország-Egyiptom
21.00 (14.00): Dánia-Spanyolország

KOSÁRLABDA (Szaitama Szuper Aréna)
férfi torna:
13.15 (6.15): Egyesült Államok-Ausztrália
20.00 (13.00): Franciaország-Szlovénia

LABDARÚGÁS (Ibaraki Kasima Stadion)
női bronzmérkőzés
17.00 (10.00): Egyesült Államok-Ausztrália (Ibaraki Kasima Stadion)

MŰUGRÁS (Tokiói Vizes Központ) - 1
10.00-11.25 (3.00-4.25): női toronyugrás, elődöntő
15.00-16.25 (8.00-9.25): NŐI TORONYUGRÁS, DÖNTŐ

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Odaiba Kikötőpark) - 1
6.30-9.10 (23.30-2.10): FÉRFI 10 KM

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna) - 1
14.00-16.10 (7.00-9.10): női 60 kg elődöntő, férfi 52 kg elődöntő, férfi 75 kg elődöntő, FÉRFI 57 KG DÖNTŐ

ÖTTUSA (Muszasino Sportközpont)
13.00-19.30 (6.00-12.30): férfi és női körvívás

PÁLYAKERÉKPÁR (Izu Velodróm) - 2
15.30-18.50 (8.30-11.50): FÉRFI OMNIUM (SCRATCH, TEMPÓVERSENY, KIESÉES VERSENY, PONTVERSENY); férfi sprint nyolcaddöntő, reményfutam, negyeddöntő, futamok az 5-8. helyért; NŐI KEIRIN, negyeddöntő, elődöntő, futam a 7-12. helyért, DÖNTŐ

RÖPLABDA (Ariake Aréna)
férfi torna:
13.00 (6.00): Brazília-Orosz olimpiai csapat
21.00 (14.00): Franciaország-Argentína

SPORTMÁSZÁS (Aomi Városi Sportpark) - 1
17.30-22.20 (10.30-15.20): FÉRFI ÖSSZETETT (GYORSASÁGI MÁSZÁS, SZABADMÁSZÁS, MAGASSÁGI MÁSZÁS) - DÖNTŐ

STRANDRÖPLABDA (Siokaze Park)
női torna, elődöntő:
9.00 (2.00): Heidrich, Vergé-Dépré (svájci)-Ross, Klineman (amerikai)
10.00 (3.00): Clancy, Artacho del Solar (ausztrál)-Kravcenoka, Graudina (lett)
férfi torna, elődöntő:
21.00 (14.00): Mol, Sörum (norvég)-Plavins, Tocs (lett)
22.00 (15.00): Serif, Ahmed (katari)-Kraszilnyikov, Sztojanovszkij (orosz)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
női torna:
elődöntő:
15.30 (8.30): Egyesült Államok-Orosz olimpiai csapat
19.50 (12.50): Magyarország-Spanyolország
mérkőzés az 5-8. helyért
14.00 (7.00): Hollandia-Kína
18.20 (11.20): Kanada-Ausztrália

MTI

Címkék: Tokió 2020, olimpia