Vereséget szenvedtek a dunaszerdahelyi kézis fiúk

2018. november 26. - 09:16 | Sport

Vasárnap este az FKC Hegykő csapata látta vendégül otthonában a Győr-Moson-Sopron megyei bajnokságban szereplő SK Dunaszerdahely együttesét.

Archív felvétel - Cséfalvay Á. András

Az első félidőben egyik csapat játéka sem dominált. Egyiküknek sem sikerült nagy előnyt szerezni, 1-2 gólos különbségekkel játszottak. A félidő vége felé aztán a hazaiak kicsit feltornászták magukat, és sikerült 16:12-re zárniuk. Ez viszonylag nagy előnynek számított, így a dunaszerdahelyiek úgy érezhették nincs esélyük megfordítani az állást.

FKC Hegykő – SK Dunaszerdahely 31:25 (16:12)

Az SK Dunaszerdahely csapat játékosai és góllövők: Nagy Tibor 11, Lanstyák Zoltán 4, Fekete Nándor 4, Horváth Mátyás 3, Gróf Nikolas 1, Gányovics Gergő 1, Bénes Kristóf 1, Simon Tibor, Bugár Péter, Merva Bálint, Laczkó Balázs.

Ezután a vereség után a fiúknak még nagyobb buzdításra van szükségük december 15-én. A Téti KSE gárdáját fogadják itthon, a Dunaszerdahelyi Városi Sportcsarnokban. Még nagyobb a lesz a tét, hiszen az év utolsó összecsapása vár rájuk, így aki teheti, bátran járuljon hozzá a sikerükhöz.