Vereséget szenvedtek hazai pályán a dunaszerdahelyi női kézisek

13

Fotók: Cséfalvay Á. András - További felvételekért kattints!

Szombat délután, a MOL liga mérkőzésén, Dunaszerdahelyen fogadták a HK Slovan Duslo Šaľa csapatát a női kézisek.

Mint ahogy azt megszokhattuk, az elejétől szoros volt a játék, pár gól választotta csak el a két csapatot egymástól. A gond csak az volt, hogy sajnos a vendégek javára.

Az első félidőt 14:18-ra zárták, ami nem tűnt behozhatatlannak. Ezután azonban bő 6 percig nem sikerült gólt szerezniük, ellentétben a selyeiekkel, akik sorozatban találtak a kapuba. Ezáltal kialakult egy kilencgólos előny, aminek megfordítása elérhetetlennek bizonyult.

HC DAC – HK Slovan Duslo Šaľa 22:30 (14:18)

Dunaszerdahelyi góllövők: Kozma Dominika 6, Bízik Boglárka 5, Straka Mária, Bugár Cintia 3-3, Demeter Virág Orsolya 2, Pénzes Mónika, Lelkes Lilla, Brunczvik Fanni 1-1-1