NYUGAT-SZLOVÁKIAI V. HUMMEL LIGA, DÉLKELETI CSOPORT, 27.forduló: Egyházkarcsa sem szakad le az élbolytól, Nagymegyer pedig idegenből tér haza é

2

Illusztrációs felvétel Cséfalvay Á. András

Kissé nehezen kezdte a mérkőzését az Egyházkarcsa, hiszen csupán a második félidőben tudta megfordítani a meccsét, de nem is akárhogyan. A középmezőny rangadóján Nagymegyer idegenben győzte le Šurany gárdáját, Báb és Udvard között pedig előbbi győzelmével nőtt a rés.

Egyházkarcsa–Zsitvabesenyő 5:2 (0:1), g.: Hamar (47., 60. – 11-esből), Kása (48.), Holík (75., 83.), ill. Kováč (4.), Pócs (79.)

Negyed–Nagylót 2:3 (2:1), g.: Uhrin (9., 42.), ill. Ambruš (21. – öngól), Jamriška (51.), Bašťovanský (70.)

Šurany–Nagymegyer 1:4 (0:2), g.: Kele (57. – 11-esből), ill. Magdolen (31. – öngól), Valent (39.), Bujka (50.), Bartalos (87.)

Báb–Udvard 2:0 (0:0), g.: Fuska 56., Drobena 64.