1
Fotó: fcdac.sk
Az országos élvonalban az U19-es dunaszerdahelyiek odahaza fogadják a Podbrezová korosztályos gárdáját.
Egy osztállyal lejjebb a somorjai STK házigazdaként lép pályára a Pomlé-parkban, a komáromiak Szakolcára utaznak.
A III. ligában az Érsekújvár–Felsőszeli, ill. a Galánta–Vágsellye regionális derbi van műsoron, a IV-ikben az egyházgelleiek a párkányiakat látják vendégül.
A legalacsonyabb szintű nyugat-szlovákiai bajnokságban nagy összecsapás várható Balonyon, ahol az illésházaiak az ellenfél.
PROGRAM:
I. liga (U19), 6. forduló:
Augusztus 29., 11:00 órakor:
MFK Dukla Banská Bystrica–FC Spartak Trnava, FC Senica–MFK Ružomberok, MFK Žilina–FC Nitra, FK DAC 1904 Dunaszerdahely–FK Železiarne Podbrezová, ŠK Slovan Bratislava–AS Trenčín.
Augusztus 30., 11:00
MFK Zemplín Michalovce–FK Poprad.
II. liga, nyugati csoport, 5. forduló
Augusztus 29., 10:00:
Szenc–FC Petržalka, FC STK 1914 Somorja–FK Dubnica nad Váhom, MFK Skalica–KFC Komárom, FK Inter Bratislava–FK Tempo Partizánske, SDM Domino Bratislava–FK Lokomotíva Trnava.
Augusztus 30., 10:00:
PFK Piešťany–FK Krakovany, Spartak Myjava–FKM Karlova Ves Bratislava.
Az FC ViOn Zlaté Moravce/Vráble–MŠK Púchov mérkőzést szeptember 15-ére halasztották.
III. liga, nyugati csoport, 4. forduló:
Augusztus 29., 10:00:
MFC Spartak Bánovce nad Bebravou–Bős, Léva–FC Topoľčany, Érsekújvár–Felsőszeli, OK Častkovce–ČFK Nitra, Galánta–Vágsellye, Szered–MŠK Považská Bystrica.
Augusztus 30., 10:00:
FC Slovan Hlohovec–FC Baník Prievidza.
Az AFC Nové Mesto nad Váhom csapata szabadnapos.
IV. liga, délkeleti csoport, 4. forduló:
Augusztus 29., 10:00:
Marcelháza–Zselíz; 13:30 Gúta–Tardoskedd; 17:00 ŠK Sokol Starý Tekov–ŠK Nevidzany, Udvard–FK TJ Lokomotíva Kozárovce, Nyitraivánka–ŠK Podlužany, Egyházgelle–Párkány.
Augusztus 30., 11:00:
Garamkálna–ŠK Kmeťovo; 14:30 Nagymegyer–FC ViOn Zlaté Moravce B/Vráble.
V. liga, déli csoport, 4. forduló:
Augusztus 29-én, 14:30
Sopornya–Nagyfödémes; 13:30 Nyárasd–Vága; 14:30 OŠK Smolenice–DSC Dióspatony; Nádszeg–Egyházkarcsa.
Augusztus 30-án, 14:00
ŠK Slávia Zeleneč–Csallóközaranyos, Balony–Illésháza.
(lel)