A Komáromi járás településeinek polgármesterei és képviselői (III. rész)

A Komáromi járás településeinek választási eredményei.

A Komáromi járás településeinek polgármesterei és képviselői (III. rész)
Fotó: TASR - illusztráció

Kapcsolódó cikkek:

A Komáromi járás településeinek polgármesterei és képviselői (I. rész)

A Komáromi járás településeinek polgármesterei és képviselői (II. rész)

Minden egy helyen a választásokról - kattints és tudj meg többet!


 

Bátorkeszi (Bátorove Kosihy)

Polgármester: Labancz Roland (MKP – 961 szavazat – 100%) – korábbi polgármester

Alulmaradtak: -

Részvételi arány: 38,32%

Megválasztott képviselők: Noszkai Zoltán (független), Hasilla Miroslav (független), Bóna Tamás (független), Nagy Beáta (MKP), Cséplő Zoltán (független), Szabó Tibor (MKP), Mácsodi Róbert (MKP), Zsoková Gizela (független), Urbán Gábor (MKP), Pintér János (MKP), Bóna Zoltán (MKP)

Bogya (Bodza)

Polgármester: Fitos Zsuzsanna (Híd – 121 szavazat – 100%) – korábbi polgármester

Alulmaradt: -

Részvételi arány: 43,47%

Megválasztott képviselők: Antal Béla (Híd), Antal Márta (független), Nagy Tímea (független), Patócs László (Híd), Csicsó Erzsébet (MKP)

Bogyarét (Bodzianske Lúky)

Polgármester: Aradi Mónika (MKP – 59 szavazat – 100%) – korábbi polgármester

Alulmaradt: -

Részvételi arány: 39,41%

Megválasztott képviselők: Borsányi Béla (MKP), György Aradi István (MKP), Vermes Anikó (MKP), Bagin László (MKP), Kovács József (Híd)

Búcs (Búč)

Polgármester: Karkó János (független – 397 – 100%) – korábbi polgármester

Alulmaradt: -

Részvételi arány: 44,02%

Megválasztott képviselők: Várady Gál Éva (MKDSZ), Grajczki István (független), Puskás Attila (független), Kerekes Levente (független), Medza Arnold (független), Csenger Árpád (független), Fodor János (független), Bruszi József (független), Molnár Gábor (MKP)

Dunamocs (Moča)

Polgármester: Tóth Eszter (független – 255 szavazat – 38,99%) – új, Banai Tóth Pált legyőzve

Alulmaradtak: Banai Tóth Pál (független – 244 szavazat – 37,30%), Szalai Kornélia (független – 101 szavazat – 15,44%), Szalay Ferenc (független – 54 szavazat – 8,25%)

Részvételi arány: 69,32%

Megválasztott képviselők: Bábi Tibor (MKP), Miklós Tamás (MKP), Antal Mihály (MKP), Jókai Andrea (MKP), Fülöp Zsigmond (független), Nagy Róbert (független),  Szalai Kornélia (független), Bóna Zsolt (MKDSZ), Szalay Ferenc (független)

Lakszakállas (Sokolce)

Polgármester: Mayer Ferenc (független – 506 szavazat – 89,39%) – új, Bartal István nm indult

Alulmaradt: Ferenczi Veronika (független – 60 szavazat – 10,60%)

Részvételi arány: 55,91%

Megválasztott képviselők: Bajcsi Barnabás (MKP), Bartal András (MKP), Kovács Péter (MKP), Mayer Ferenc (független), Lelkes Péter (MKP), Domonkos Tibor (független), Kucsora Péter (MKP), Király Ervin (független)

Martos (Martovce)

Polgármester: Keszeg István (MKP – 153 szavazat) – korábbi polgármester

Alulmaradt: -

Részvételi arány: 26,52%

Megválasztott képviselők: Erdélyi Zoltán (MKP), Koncz Izabella (MKP), Keszeg Gábor (MKP), Zvoncsár Norbert (MKP), Kocsis Dezső (MKP), Lipták Mónika (MKP), Szénási Szilárd (MKP)

Szilasháza (Šrobárová)

Polgármester: Šušoliaková Anna (KDH – 208 szavazat – 69,10%) – korábbi polgármester

Alulmaradt: Novák Martin (független – 93 szavazat – 30,89%

Részvételi arány: 73,86%

Megválasztott képviselők: Šušoliak Ján (KDH), Pavlusík Vladimír (KDH), Ďuriš Daniel (független), Babišová Beáta (KDH), Cabadaj Ján (Smer-SD)

Tany (Tôň)

Polgármester: Bugár Imre (független – 139 szavazat) – korábbi polgármester

Alulmaradt: -

Részvételi arány: 25,19%

Megválasztott képviselők: Kollár Zoltán (független), Beke Imre (SaS), Ledecká Katarína (független), Farkas Ľudovít (SaS), Seredová Judita (független)

Újgyalla (Dulovce)

Polgármester: Hamran Andrej (független – 585 szavazat, 63,72%) – új, Caletka Štefant legyőzve

Alulmaradt: Caletka Štefan (Smer-SD – 333 szavazat – 36,27%)

Részvételi arány: 67,33%

Megválasztott képviselők: Szabó Dušan (Šanca), Valíček Peter (független), Bakmaz Josip (KDH), Szabó Jaroslav (független), Sarvaš Pavol (független), Caletka Štefan (Smer-SD), Hamran Andrej (független), Caletková Veronika (Smer-SD), Laktiš Viliam (Smer-SD)

Vágfüzes (Vrbová nad Váhom)

Polgármester: Ilčík Peter (független – 237 szavazat) – korábbi polgármester

Alulmaradt: -

Részvételi arány: 55,69%

Megválasztott képviselők: Kosová Tímea (független), Habardik Jozef (független), Slávik Tibor (MKP), Habardiková Zuzana (független), Tóth Margit (független), Benkoczki Péter (független), Varga László (MKP)

Virt (Virt)

Polgármester: Lengyel László (Híd – 87 szavazat – 46,27%) – új, Kovács Jánost legyőzve

Alulmaradt: Kovács János (MKP – 69 szavazat – 36,70%), Árendáš Viera (független – 32 szavazat – 17,02%)

Részvételi arány: 77,23%

Megválasztott képviselők: Bartúnková Alica (független), Szkubenics Jiří (MKP), Boteková Marta (független), Reviczká Mária (MKP), Bugyik Peter (független)

Zsemlékes (Lipové)

Polgármester: Kovácsová Dáša (független – 75 szavazat) – korábbi polgármester

Alulmaradt: -

Részvételi arány: 70,58%

Megválasztott képviselők: Smatanová Zuzana (független), Pavleová Zdenka (független), Kašičková Eva (független), Elogová Anna (független), Szabóová Daniela (független)


(fl)